Caracteristici generale
| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 20 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator ,
rețea |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB ,
TF ,
FM ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Display | da |
| Baterie | 3600 mAh |
| Dimensiuni | 430x295x210 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474799265 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco DS40 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.