| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 1000 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | rețea |
| Interfețe | Bluetooth , Gui , Mic , USB , AUX |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 650x280x310 mm |
| Greutate | 12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Panasonic |
| Cod EAN | 8887549853395 |









