Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 15 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
USB ,
FM |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1800 mAh |
| Dimensiuni | 592x510x388 mm |
| Greutate | 1.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.4 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474727602 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco BS37 Dancer Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.