| Сompatibilitate software | Android , iOS |
| Dislpay | IPS |
| Diagonala display | 1.85 " |
| Rezoluție afișare | 240x280 |
| Comunicarea | bidirectionala |
| 4G | da |
| Cameră foto | da |
| Ceas cu alarmă | da |
| Cronometru | da |
| GPS tracking | da |
| Wi-Fi | da |
| Butonul SOS | da |
| Pedometru | da |
| Urmărirea activității | da |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | plastic |
| Material de brățară | silicon |
| Dimensiuni | 48x41.5x16 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | Wonlex |
| Cod EAN | 2209086000012 |









