Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 8 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB Type C ,
AUX ,
USB ,
TF |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Baterie | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 375x170x170 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.62 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575904102 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Adler AD-1903 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.