| Tip | portable |
| Putere totală | 50 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 48 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | USB , AUX , FM , Bluetooth |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Display | da |
| Baterie | 5500 mAh |
| Dimensiuni | 371x248x248 mm |
| Greutate | 5.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Diplomat |
| Cod EAN | 3800139247348 |









