| Tip | sistem audio |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 18 ore |
| Interfețe | Bluetooth , AUX , 3.5 mm jack |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 665x323x343 mm |
| Greutate | 18.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Klipsch |









