| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 160 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 35 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 20 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack , Bluetooth , USB , microSD , USB-flash |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Baterie | 8800 mAh |
| Dimensiuni | 595x265x265 mm |
| Greutate | 9.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.2 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022396 |









