| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 595 L |
| Capacitate frigider | 370 L |
| Capacitate congelator | 225 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 8 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 340 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Clasa climatica | SN , N , ST |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 91 cm |
| Adâncime | 73 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 90 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Diplomat |
| Cod EAN | 3800173802114 |





























