| Tip | portable |
| Putere totală | 50 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 50 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type-C , AUX , TWS , USB |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3600 mAh |
| Dimensiuni | 390x137x175 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
| În plus | FM radio |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.7 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162021306 |









