Caracteristici generale
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 60 Hz |
| Frecvență | 60-13000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Sensibilitate | -73 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Разъемы | XLR ,
jack 6.3 mm |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 150 g |
| Dimensiuni (LxH) | 50x185 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022938 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Sven MK-130 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.