Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 120 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth ,
microSD ,
USB ,
AUX ,
TWS |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 2000 mAh |
| Dimensiuni | 210x93x93 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| În plus | modul de lumină de noapte ,
FM radio |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.74 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162021341, 6438162021344 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Sven PS-265 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.