| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 110 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack , Bluetooth , microSD |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 1050 mAh |
| Dimensiuni | 90x73x35 mm |
| Greutate | 0.23 kg |
| În plus | 1 x kit de montare pe volan , 1 x cablu USB tip C |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281998959 |









