Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator ,
rețea |
| Interfețe | 3.5 mm jack ,
Bluetooth |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Dimensiuni | 100x43 mm |
| Greutate | 0.185 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439238365 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Trust Miro Compact (23836) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.