| Tip | portable |
| Putere totală | 120 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 10 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type-A , mini jack 3.5 mm , microUSB , microSD |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 2200 mAh |
| Dimensiuni | 315х270х255 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hopestar |
| Cod EAN | 6972567701093 |









