| Tip | portable |
| Putere totală | 100 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , FM , AUX , TF , USB , Mic |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Baterie | 5400 mAh |
| Dimensiuni | 502x235x226 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| În plus | telecomandă |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022518 |









