| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 100 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 22000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , microSD , USB , AUX , MIC |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 4400 mAh |
| Dimensiuni | 590x230x250 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
| În plus | telecomandă |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162021606, 6438162021696 |









