| Tip | portable |
| Putere totală | 100 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 22000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , USB , microSD |
| Baterie | 4400 mAh |
| Dimensiuni | 560x290x265 mm |
| Greutate | 5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162021689 |









