Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 280 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 16000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
TFT |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1200 mAh |
| În plus | FM radio |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Esperanza Sakara EP155 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.