Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 7 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 55 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | USB ,
AUX ,
FM ,
Bluetooth |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 350x245x200 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rancore |
| Cod EAN | 3800139244408 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Rancore RS80R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.