| Tip | portable |
| Putere totală | 16 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 65 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , USB , TF , FM |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 415x255x210 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rancore |
| Cod EAN | 3800139244477 |









