| Tip | portable |
| Putere totală | 150 W |
| Culoare | negru |
| Interfețe | Bluetooth , AUX , USB |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3000 mAh |
| Dimensiuni | 462x209x220 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
| În plus | FM radio |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.4 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460207748 |









