Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 11 |
| Numărul de moduri de gătit | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 51.4 cm |
| Înălţimea | 21.1 cm |
| Adâncime | 32.8 см |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.21 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139299293 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Muhler MO-7059D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.