| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Lăţime | 48.3 cm |
| Înălţimea | 28.1 cm |
| Adâncime | 43.3 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wolser |




















