Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 35.5 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 10.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Midea AM720C2MV-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.