Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 11 |
| Tip de curățare | hidrolitic |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 45.5 cm |
| Înălţimea | 26.1 cm |
| Adâncime | 35.3 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 10.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782611520 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Gorenje MO20A3WH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.