Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 45 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 6 |
| Termostat | 100-250 °C |
| Grill (top zece) | da |
| Convectie | da |
| Timer | 90 min. |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 310x600x410 mm |
| Culoare | negru ,
inox |
| Componente | gratar ,
tava de copt х2 |
| Țara de fabricație | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14.45 kg |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2008957590962 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Tornado TR480 Conv sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.