| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Convecţie | nu |
| Semnal sonor | da |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.3 см |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 10.8 kg |
| Țara de fabricație | China |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.5 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782176531 |




















