Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 30 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 5 |
| Termostat | 100-230 °C |
| Convectie | da |
| Timer | 60 min. |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 310x500x350 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brock |
| Cod EAN | 4752131000119 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Brock TO 3001 BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.