Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 36 l |
| Termostat | 0-230 °C |
| Arzătoare | da |
| Arzătoare de putere | 1200 W,
800 W |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 348x533x326 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TermoMax |
| Cod EAN | 3800173800905 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa TermoMax TXC366CLI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.