| Tip | cu condensare şi pompă de căldură |
| Capacitate maximă de încărcare | 9 kg |
| Volum tambur | 127 l |
| Display | da |
| Clasa de eficiență energetică | B |
| Consum energetic | 170 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Motorul invertorului | da |
| Înălţime | 84.6 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Adâncime | 67.4 cm |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | negru |
| Greutate | 46 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 47 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437065026 |










































