Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Presiune abur | 6.5 bar |
| Talpa de fier | SteamGlide |
| Jet de abur continuu | 120 g/min |
| Jet de abur | 400 g/min |
| Rezervor de apa | 1500 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 193x223x373 mm |
| Greutate | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.9 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103935841 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Philips GC7840/20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.