Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PRO 5 Ceramic |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 190 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | roz |
| Dimensiuni | 305x150x118 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.82 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539136473 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Polaris PIR 2685AK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.