| Tip | cu ultrasunete |
| Ionizare | da |
| Aromatizant | da |
| Tip control | senzorial |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 500 ml/h |
| Aria de acoperire | 45 m2 |
| Rezervor de apa | 5 litri |
| Putere | 110 W |
| Timpul de funcționare continuă | 12 ore |
| Tipul conexiunii | Bluetooth , Wi-Fi |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 37.5x26.5x20.3 cm |
| Greutate | 2.4 kg |
| Altele | oprire automată când rezervorul de apă este gol , funcție de abur cald - ideal pentru o grădiniță camere |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539147844 |









