| Tip | cu ultrasunete |
| Ionizare | da |
| Tratarea aerului | da |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 30 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 13 ore |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 28.5x17.5x19 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Echipament | + filtru pentru purificarea apei SecoSan Stick 2 |
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138017098 |









