| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | digital |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 30 m2 |
| Rezervor de apa | 5 litri |
| Putere | 24 W |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 36x22x22 cm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.6 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764323817 |









