| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | senzorial |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Funcție de lumină nocturnă | da |
| Consum de apă | 400 ml/h |
| Aria de acoperire | 60 m2 |
| Rezervor de apa | 6 litri |
| Putere | 30 W |
| Timpul de funcționare continuă | 40 ore |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 32x21x21 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539137616 |









