Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | senzorial |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 190 ml/h |
| Aria de acoperire | 20 m2 |
| Rezervor de apa | 3.8 litri |
| Putere | 23 W |
| Timpul de funcționare continuă | 12 ore |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.27 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764322605 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Vitek VT-2343 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.