Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | mecanic |
| Aria de acoperire | 25 m2 |
| Rezervor de apa | 2.6 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 12 ore |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Culoare | alb |
| Altele | oprire automată când rezervorul este gol ,
lampă LED de diferite culori |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.95 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139236762, 3800139236779 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Muhler MHD-676 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.