Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | mecanic |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 40 m2 |
| Rezervor de apa | 3 litri |
| Putere | 25 W |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 31.8x16x16 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Altele | oprire automată în absența apei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059034117 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Ресанта UB-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.