Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | mecanic |
| Consum de apă | 200 ml/h |
| Aria de acoperire | 20 m2 |
| Rezervor de apa | 2 litri |
| Putere | 20 W |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 25.5x13x21 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Echipament | 15 aromatic inserts ,
cleaning brush |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125103347 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Beurer LB37 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.