Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Consum de apă | 80 ml/h |
| Rezervor de apa | 1.4 litri |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 15.2x13x13 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007646680 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Hoco HX31 Dual Spray White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.