Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 50 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 7 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB ,
TF ,
FM ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 6000 mAh |
| Dimensiuni | 600x246x268 mm |
| Greutate | 5.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco DS50 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.