| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 60 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 40000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator , rețea |
| Interfețe | Bluetooth , USB-A , AUX |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Illuminarea | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 277x164x141 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
| În plus | Tehnologia de încărcare TurboGaN , Suport pentru aplicația Edifier Connect |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520269990 |









