| Capacitatea | 60000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 20 W |
| Conectori de intrare | USB x3 , Micro USB , USB Type-C , Lightning |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Indicator cu LED | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 168x83x62 mm |
| Greutate | 1025 g |
| Specificații suplimentare | cu lampă și curea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007612098 |









