Caracteristici generale
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Conectare | fără fir |
| Bluetooth | da |
| Разъемы | jack 3.5 mm ,
USB |
| Culoare | alb |
| Greutate | 412 g |
| Dimensiuni (LxH) | 270x79x79 mm |
| Caracteristici | Baterie de 1200 mAh pentru 6 ore de funcționare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474742292 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco BK5 Cantando White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.