| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.32 " |
| Rezoluție afișare | 360x360 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Cronometru | da |
| Timpul de lucru | 240 o |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Culoare carcasei | roz |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | argintiu |
| Dimensiuni | 45x45x13 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Kieslect |
| Cod EAN | 6974377570227 |




























































