Caracteristici generale
| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 210 g |
| Dimensiuni (LxH) | 91x91x174 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007673792 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L25 Bright Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.