Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF ,
USB ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1800 mAh |
| Dimensiuni | 128x105x105 mm |
| Greutate | 0.47 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HC30 Oceano Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.