| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 35 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 23 W |
| Timpul de funcționare continuă | 13 ore |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 27.6x23x19 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575900449 |









